Nasza historia

O projekcie pszesłomki

Zieleń piłkarskiej murawy, łańcuchy pasm górskich oraz pasja do biznesu są szczególnie bliskie naszemu sercu.
W każdym z tych trzech wypadków zdobywanie szczytów jest dla nas celem, a kiedy już owe cele osiągamy przychodzi czas na ich celebrację.


Każdy sukces smakuje jednak inaczej dlatego podczas ich świętowania uwielbiamy sięgać po nowe, często regionalne smaki trunków, którymi celebrujemy tę chwilę. Niestety, okazało się, że gdziekolwiek przychodziło nam fetować nasze sukcesy pojawiał się jeden, nieodłączny element – plastikowa słomka do picia.


I właśnie podczas świętowania jednego z osiągniętych szczytów zdaliśmy sobie sprawę, że jako miłośnicy natury nie możemy tak po prostu przejść obok tego problemu obojętnie. Założyliśmy sobie kolejny cel – i tak właśnie narodziła się Pszesłomka!

Ekologiczne słomki ze słomy do napojów, naturalne słomki, pszesłomki, eko słomki, słomki ze słomy

Dlaczego warto wybrać Pszesłomki?

Pszesłomka w sposób naturalny zasługuje na miano słomki do picia, gdyż wykonana jest ze źdźbła pszenicy, czyli w 100% organicznego surowca, współgrającego z naturą.


Jest jednorazowa, ale trwała. Nadaje się do każdego rodzaju napojów, nie zmieniając jego smaku, a do tego jest w pełni biodegradowalna, dzięki czemu zaraz po wypiciu, możesz wyrzucić ją za siebie! Matka Natura bez problemu sobie z nią poradzi. Świetnie sprawdzi się jako element naturalnego nawozu, budulec ptasiego gniazda, a nawet dekoracyjny akcent Twojego domu!

Drużyna Pszesłomek

Czy jesteś ciekawy kto stoi za projektem pszesłomek?

Team Pszeslomki Karolina

Karolina

Szefowa

Karolina dba, aby reszta zespołu (czytaj Emil i Andrzej) mieli zawsze co robić. Ma zawsze rację i zna się najlepiej na wszystkim. Seriously! 🙂

Team Pszeslomki Emil

Emil

Mistrz produkcji

Emil, nasz mistrz produkcji, pilnuje upraw i dba o jakość każdej wyprodukowanej słomki. W przerwach między docinaniem słomek sprawdza czy Andrzej nie wysadził serwera pszeslomki.pl

Team Pszeslomki Andrzej

Andrzej

Rekin biznesu

Andrzej dba o nasz model biznesowy i pilnuje żeby „excel się zgadzał”. Rozwija markę Pszesłomki i pracuje nad szerzeniem idei less waste… czasami wysadzając serwer.

Team Pszeslomki.pl