Fajne rzeczy z kartonu

W Twoim domu jest mnóstwo niepotrzebnych kartonów, które tworzą chaos i zajmują dużo miejsca? Możesz to zmienić! Istnieje wiele pomysłów co zrobić z kartonu, który niepotrzebnie znajduje się we wnętrzu.

Domek z kartonu

Jeśli Twoje dzieci uwielbiają tworzyć różnorodne rzeczy samodzielnie, zaproponuj im zabawę – stworzenie domku dla lalek bądź kuchni z kartonu! Jest to zdecydowanie fajny pomysł na spędzanie wolnego czasu z Twoją pociechą. Zainteresuj dziecko tym, że zrobicie wystrzałowy domek z kartonu diy dla lalek, na który każdy będzie patrzył z podziwem! Lepiej zrobić coś pożytecznego z kartonu, niż go wyrzucić do śmieci.

Dekoracje z kartonu

Urządzasz przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka, a nie chcesz kupować gotowych ozdób w sklepie? Zrób je sam! Potrzebny Ci będzie tylko najzwyklejszy karton, który pozostał z zamówienia online. Z kartonów zrobisz różnorodne dekoracje na imprezę urodzinową – zaczynając od korony dla jubilatki/jubilata, kończąc na czapeczkach dla gości. Wszystko jest banalnie proste! Wystarczy odrobina zaangażowania, a dekoracje na przyjęcie urodzinowe będą gotowe.

Organizer na biurko z kartonu

Po co kupować plastikowe organizery na biurko dla naszych dzieci, jeśli można wykonać go własnoręcznie w domu? Wystarczy Ci karton i coś do pomalowania/ozdobienia. Wykonanie przybornika na biurko to dość czasochłonne zajęcie, ale można umilić sobie czas pijąc ulubiony napój przez biosłomkę z naszego sklepu internetowego. Słomki ekologiczne to naturalne rozwiązanie, dzięki któremu w Twoim życiu zagości natura. 

Ozdoby na Boże Narodzenie i Wielkanoc z kartonu

Karton można wykorzystać na zrobienie różnorodnych ozdób świątecznych! Z kartonu możesz zrobić kolorowe bombki, które ozdobisz czym tylko chcesz. Oprócz bombek – z kartonu możesz zrobić kalendarz adwentowy, schować w nim słodycze i wręczyć swojemu dziecku! Lepiej zrobić kalendarz adwentowy 2021 samemu, niż kupować w sklepie.

Z kartonu można zrobić różnorodne rzeczy. Wystarczy odrobina wyobraźni chęci do działania. Dzięki kartonowym pomysłom oszczędzisz swoje oszczędności i wykorzystasz przedmiot, który prawdopodobnie poszedłby do kosza na śmieci. Oprócz wyżej wymienionych rzeczy, warto zbierać kartony i wykorzystywać je ponowie. Na co? Na wysyłanie przesyłek. Jeśli sprzedajesz nowe bądź używane rzeczy na internecie – kolekcjonuj kartony z przesyłek i daj im drugie życie wysyłając do kogoś ponownie. 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasz sklep korzysta z plików "cookies" aby świadczyc usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. 
Dowiedz się wiecej.