Ekoporady to miejsce gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji jak żyć w zgodzie z naturą. Podpowiemy Ci jak ograniczyć plastik w domu oraz jak zorganizować eko imprezę. Wyjaśnimy też wiele różnych zagadnień ze zdrowym trybem życia i dbaniem o zasoby naszej planety. Sprawdź!

Ekologia zaczyna się w naszej głowie

Wbrew pozorom ekologiczne życie nie jest takie trudne. Zmniejszając nasze codzienne rytuały możemy zrobić dla planety o wiele więcej, niż kupując modne produkty z ekologicznej półki. Ekologia tak naprawdę zaczyna się w naszej głowie. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zacząć żyć w pełni ekologicznie.

Czytaj dalej
81 odsłony

Jak być ekopsiarzem, czyli less waste z psem

Dzisiejszy świat nie daje nam wyboru, ekologiczne życie to już nie powinna być fanaberia, a konieczność, aby ulepszyć nasze życie. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jak żyć ekologicznie posiadając w domu czteronoga.

Czytaj dalej
119 odsłony

Ekologiczna rewolucja – marki, które wspierają ekologię

Wiele światowych marek zaczęło przykładać większą wagę do tego w jaki sposób ich działania twórcze mają wpływ na świat i na przyszłość naszej Ziemi. Dzięki dużej ilości organizacjom, który promują, uświadamiają jak ważne jest zwracać uwagę na to jak tworzymy nasze produkty, wiele najpopularniejszych marek postanowiło wdrożyć zmiany. Dowiedz się, jakie marki i o jakich zmianach jest mowa!

Czytaj dalej
128 odsłony

Less waste - właściwie co to jest?

Less waste - głównym założeniem tego ruchu jest ograniczenie produkcji odpadów w gospodarstwie domowym. Od czego zacząć? Podpowiadamy jak mniej marnować, nie rewolucjonizując swojego życia. Porozmawiamy o tym, jak wprowadzać zmiany z korzyścią dla planety i naszych portfeli.

Czytaj dalej
100 odsłony

Jak żyć ekologicznie? 7 sposobów na ekologiczne życie

Jak żyć ekologicznie? Dlaczego warto wprowadzić zmiany w swoim życiu? Ziemia to nasza planeta, nasz jedyny dom, w którym żyjemy, dlatego powinniśmy odpowiednio o nią dbać. Ekologiczny tryb życia nie musi oznaczać pilnowania się na każdym kroku czy rezygnowania z ulubionych zajęć. Zmiany można wprowadzać stopniowo. W dzisiejszym artykule dowiesz się o 7 sposobach na ekologiczne życie, które z pewnością pokochasz!

Czytaj dalej
392 odsłony

Jak ograniczyć plastik w domu?

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ograniczenie plastiku nie jest możliwe. Zaskoczę Cię – można to zrobić. Wystarczy nieco zmienić perspektywę, zacząć od własnego podwórka, zmieniając codzienne wybory. Zastanawiasz się – jak ograniczyć plastik w domu? Na szczęście zamienników plastiku jest coraz więcej!

Czytaj dalej
139 odsłony
Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasz sklep korzysta z plików "cookies" aby świadczyc usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. 
Dowiedz się wiecej.